Mājaslapu izstrāde

Izstrādājam mājaslapas un sistēmas, kas palīdzēs Tavam uzņēmumam attīstīties

Esiet gatavi saņemt labāko piedāvājumu?

Mājaslapu izstrādes pakalpojumi

Nodrošinām pilna spektra pakalpojumu jaunu mājaslapu un sistēmu izstrādē, kā arī līdzšinējo uzlabošanā. Lai Tu varētu saņemt uzticamu pakalpojumu vienuviet, mēs piedāvājam izstrādāt gan nelielus risinājumus, piemēram, HTML5 reklāmkarogus reklāmas kampaņām un pavisam vienkāršas mājaslapas vai kampaņu mērķlapas, kā arī apjomīgus risinājumus: interneta veikalus, lietotnes, CRM sistēmas.

 

Veidojam mājaslapas un citus tīmekļa risinājumus, kas vienlīdz labi darbosies un izskatīsies dažādu izmēru ekrānos un dažādu veidu ierīcēs. Informācija būs attēlota atbilstīgi katras ierīces lietotāju paradumiem, piemēram, iespēja piezvanīt noklikšķinot, kad mājaslapu izmanto viedtālrunī.

Veidojot mājaslapu, mēs jau mājaslapas plānošanas procesā pievēršam lielu uzmanību SEO prasībām. Atslēgvārdu izpēte var palīdzēt mums stratēģiski izveidot mājaslapas struktūru, izplānot sadaļas, saturu un citus elementus. Tādējādi Tava mājaslapa jau pašos pamatos būs SEO draudzīga un Tavam uzņēmumam būs daudz vieglāk konkurēt ar citiem.

Veicot rūpīgu tirgus un konkurentu analīzi, kā arī uzņēmuma izpēti, mēs spēsim piemeklēt dažādus rīkus, idejas un risinājumus, kas atbildīs Tava uzņēmuma attīstībai digitālajā vidē. Tev ir jābūt soli priekšā konkurentiem! Mūsu komanda labprāt pieņems izaicinājumu palīdzēt to sasniegt.

Izstrādājot mājaslapu, mēs pievēršam lielu uzmanību mājaslapas ātrdarbībai. Tai ir jādarbojas ātri un bez kļūdām jebkurā ierīcē. Mājaslapas ātrdarbībai ir arī būtiska nozīme, lai sasniegtu iespējami labus SEO rezultātus.

Ērtai mājaslapas lietojamībai ir būtiska nozīme klientu piesaistē, tādēļ mēs netaupām resursus, lai izstrādātu labāko risinājumu. Mūsu komandā ir pieredzējis UX dizaineris, kas palīdzēs sakārtot elementus mājaslapā tā, lai tie atbilstu lietotāju intuitīvai rīcībai un palīdzētu izpildīt mājaslapas mērķus.

Esam ieviesuši procesus, kas mums ļauj soli pa solim attīstīt projektu un saskaņot paveikto ar pasūtītāju. Tādējādi mēs spējam laikā nodot katru posmu un kopējo risinājumu. Mēs zinām, ka tas ir būtiski Tava uzņēmuma attīstībai!

Ko mēs darām

Kādēļ sadarboties ar mums

Domājam
konversijā

Rīkojamies
klienta interesēs

Komunicējam daudz
un par tēmu

Uz rezultātu
orientēti

Starptautiska
pieredze

Atsauksmes no mūsu klientiem

Sāksim sarunu