Sadarbības process

Viegla, saprotama uz panākumiem vērsta sadarbība.

01. PIRMĀ SARUNA

Virtuāls vai klātienes sadarbības process sākas ar dialogu. Tu mums pastāsti, ko Tu vēlies sasniegt, bet mēs — kāda ir mūsu specializācija un ko mēs varam palīdzēt Tev sas

02. UZŅĒMUMA IZPĒTE

Pirms piedāvāt risinājumus, mēs iepazīsimies ar Tava uzņēmuma specifiku, ar jau sasniegtajiem rezultātiem un novērtēsim konkurentus.

03. STRATĒĢIJA UN VIENOŠANĀS

Izvēlēsimies un piedāvāsim Tava uzņēmuma specifikai, mērķiem un kampaņas budžetam atbilstīgāko un efektīvāko stratēģiju. Droši komentē un uzdod jautājumus!

04. KAMPAŅAS IZVEIDE

Izveidosim kampaņu, iestatīsim reklāmguvumus — sagatavosim visu tai nepieciešamo no A līdz Z, lai sasniegtu Tevis izvirzītos mērķus, iekļaujoties Tavā vēlamajā budžetā.

05. OPTIMIZĀCIJA

Jau kampaņas norises laikā mēs regulāri novērtēsim sasniegtos rezultātus un veiksim uzlabojumus, ja tādi būs nepieciešami, lai sasniegtu vairāk reklāmguvumu par zemākām izmaksām. (Mainīts teksts.)

06. PĀRSKATI

Nodrošināsim Tevi ar kampaņas rezultātu pārskatiem. Izskaidrosim Tev katru pozīciju un sniegsim ierosinājumus kampaņas uzlabošanai. Vienmēr tak var labāk, vai ne?

07. REZULTĀTI

Mēs darīsim visu iespējamo, lai mūsu sadarbība palīdzētu Tavam uzņēmumam attīstīties un šeit sāktos mūsu sadarbības turpinājums.

Sadarbības termiņš ir viens no jautājumiem, par kuriem mums ir jāvienojas. Zini, ka mēs esam elastīgi. Tomēr, lai mēs varētu palīdzēt Tev sasniegt labākos rezultātus, mēs gribētu Tevi aicināt iekļauties mūsu ieteiktajā sadarbības periodā, kas ir vismaz seši mēneši.

Aģentūras izmaksas ir atkarīgas no kampaņas mērķa, tirgus — vietējais vai starptautiskais —, kā arī reklāmas budžeta, jo visi šie faktori ietekmē mūsu speciālistu ieguldīto darba laiku kampaņas izveidē. Labākais izmaksu efektivitātes rādītājs garantēts.

Pieredze reklāmā kopš 2006. gada, pirmo Google Ads kampaņu izveidojām 2010. gadā (tolaik — Google AdWords). Mēs garantējam, ka izdarīsim un sniegsim 100% ieguldījumu un uzmanību, lai par Tevis atvēlēto reklāmas budžetu Tavs uzņēmums iegūtu iespējami labāko rezultātu. Mūsu klientu kampaņas plāno tikai sertificēti Google Ads un Google Analytics speciālisti, kas regulāri papildina savas zināšanas.

Mēs nemēdzam klusi sēdēt un darboties. Mēs bieži sazināmies ar klientu, uzdodam jautājumus, meklējam un piedāvājam risinājumus. Bieži vien mūsu speciālisti nāk klajā ar priekšlikumiem un ierosinājumiem, piemēram, mērķlapas uzlabošanai u. c. Šos uzlabojumus mēs paši arī varam palīdzēt veikt! Mūsu pastāvīgie klienti to ļoti augstu vērtē. Mēs ceram, ka arī Tev tas patiks!

Kādēļ sadarboties ar mums

Domājam
konversijā

Rīkojamies
klienta interesēs

Komunicējam daudz
un par tēmu

Uz rezultātu
orientēti

Starptautiska
pieredze

Mūsu klienti

Atsauksmes no mūsu klientiem

Sāksim sarunu