jkonsult

Reklāmas pozīcija Google atlases rezultātos

Pirmajā Google atlases rezultāta lapā ir 11 reklāmas pozīcijas. Daudziem uzņēmumiem, kas izvietojuši reklāmas Google atlases rezultātos, bieži vien rodas jautājumi par to, kas tad nosaka reklāmas pozīciju Google meklēšanas rezultātos, kā arī, ko nozīmē vidējie pozīcijas rādītāji?
Kāpēc cita uzņēmuma reklāma, kurš par reklāmu maksā tikpat, cik es, atrodas augstākā meklēšanas rezultātu pozīcijā?
Neskaitot naudas summu, kas tiek maksāta par reklāmu Google meklēšanas rezultātos, ir arī citi rādītāji, kas var ietekmēt reklāmas pozīciju, un tie ir:
• reklāmas atbilstība meklējamai frāzei;
• reklāmas kvalitāte;
• reklāmas informācijas apjoms;
• izmantoto atslēgvārdu skaits;
• paredzamais vidējais klikšķu skaits;
• reklamēšanās vēsture Google rezultātu lapās;
• reklāmas paplašinājumi;
• mājaslapas kvalitāte;
• mājaslapas saites atbilstība reklāmai un atslēgas vārdam;
• reklāmas teksts.

Tieši tāpēc esošajiem un potenciālajiem reklāmdevējiem jārēķinās ar to, ka ne vienmēr visu nosaka naudas daudzums, kādu viņi ir gatavi ieguldīt reklāmas kampaņā, jo Google rūpīgi izvērtē arī reklāmas kvalitāti un atbilstību tam, ko potenciālais klients meklē.
Jārēķinās ar to, ka noteikti būs vairāki reklāmdevēji, kas par reklāmu būs gatavi maksāt tieši tikpat lielu summu kā Tu, tāpēc, lai radītu konkurētspējīgu reklāmu, nevajadzētu aizmirst par tās kvalitāti.
Kas ir reklāmas vidējā pozīcija?
Vairums reklāmdevēju vēlas, lai viņu reklāmas vidējā pozīcija būtu no 1 līdz 6, jo tas nozīmē, ka reklāma būs redzama meklēšanas rezultāta augšējā lapas daļā, kā arī mobīlajās ierīcēs.
Bet kā saprast to, ja reklāmas pozīcija Google meklētājā tiek novērtēta, piemēram, ar 1,6? Tas nozīmē, ka lielākoties reklāma pamīšus parādīsies 1. vai 2. meklēšanas rezultātu pozīcija Google pirmās lapas atlases rezultātā. Reklāmas vidējo pozīciju nosaka augstāk minētie faktori: reklāmas cena, kvalitāte, atbilstība un citi rādītāji. Ir svarīgi saprast, kad atvēlētais budžets nosaka reklāmas pozīciju, kas savukārt nosaka pāreju (klikšķu) skaitu, un tālāk Jums vēlamo konversiju
Svarīgi, lai vidējā reklāmas pozīcija nebūtu zemāka par 11 Vairums potenciālo klientu izvēlas uzņēmumus, kuru reklāmas parādās pirmajā meklēšanas rezultātu lapā, tieši tāpēc svarīgi panākt, lai pozīcija būtu augstāka par 11. Mēs pēc pieredzes varam teikt, kad pirmais četrinieks radīs viss vairāk pāreju no pirmās lapas. Tādēļ izvēlaties vārdus rūpīgi, un budžetu atvēliet pietiekošu.

Sāksim sarunu

[contact-form-7 id=”306″ title=”Contact form 1_lv”]

Google tēma

Google Shopping arī Latvijā

Google Shopping arī Latvijā Google Pirkumi — tas ir īpašs pakalpojums, kas ļauj lietotājiem iegādāties jebkāda veida preces. Šis ir efektīvs un populārs līdzeklis, kuru

Lasīt vairāk »