Reklāmas konsultācijas

Iegūt vairāk, izvēlēties lietderīgāko reklāmu, apsteigt konkurentus

Esiet gatavi saņemt labāko piedāvājumu?

Piedāvājumu ir daudz un vienmēr atrodas kāds, kas vēlas kaut ko pārdot, kāds, kas apgalvo, ka šis projekts ir pats labākais un domāts tieši Jums. Strādājot ar mums, mēs palīdzēsim Jums saprast, kas ir kas, un vai konkrētais projekts ir atbilstošs Jūsu biznesam, vai cena ir adekvāta – darām to bez maksas. Tā ir komunikācija, kas ir vērsta uz Jūsu uzņēmuma ieguvumiem.

Atbilstīgas Google Ads reklāmas stratēģijas izvēle, ņemot vērā klienta budžetu un izvirzītos mērķus. Mūsu mērķis ir sasniegt maksimumu par Tevis atvēlēto reklāmas budžetu: vairāk pirkumu, zvanu, e-vēstuļu, pieteikumu un, protams, par iespējami zemākām izmaksām.

Saprotam Tavas mājaslapas stiprās un vājās vietas, iesakām nepieciešamos uzlabojumus, lai mājaslapa varētu strādāt labāk. Varam arī paši veikt šos uzlabojumus, lai mērķa sasniegšanas izmaksas būtu zemākas.

Jaunākās pieejas, lai Jūs spētu sasniegt labākos rezultātus digitālajā reklāmā. Labāko reklāmas kanālu ieteikšana Jūsu mērķu sasniegšanai.

Mēs varam palīdzēt Jūsu ideju novest līdz pilnībai – atrunājot riskus, redzamos un neredzamos ieguvumus, lai Jūsu ideja būtu pilnīga.

Analizējam citus reklāmas piedāvājumus, lai Jūs spētu izvērtēt potenciālo sadarbību plusus un mīnusus.

Kādēļ sadarboties ar mums

Domājam
konversijā

Rīkojamies
klienta interesēs

Komunicējam daudz
un par tēmu

Uz rezultātu
orientēti

Starptautiska
pieredze

Atsauksmes no mūsu klientiem

Sāksim sarunu