Par mums

Digitālās reklāmas aģentūra

Censties paplašināt uzņēmējdarbību bez reklāmas ir tas pats, kas pilnīgā tumsā piemiegt ar aci savai simpātijai. Tu zini, ka Tu to dari, bet cits neviens par to nezina…

Kopš 2013. gada JKonsult komandas ikdiena ir viss, kas saistīts ar digitālo reklāmu un atdeves radīšanu no tās mūsu klientiem. Mēs rūpīgi reģistrējam un novērojam rezultātus, lai veiktu optimizāciju un uzlabojumus… Mūsu klientiem tas nozīmē efektīvāku klientu piesaistes procesu un augstāku uzņēmuma attīstības potenciālu.

Kas mēs esam

Nozīmīgākie notikumi JKonsult

Nozīmīgākie notikumi JKonsult

2013. gads
JKonsult uzsāk darbību

Uzņēmuma vadītājs Jānis Kursītis ar plašu pieredzes un zināšanu bagāžu izveido , lai palīdzētu uzņēmumiem attīstīties.

2014.gads
Pirmā starptautiskā konference

Pirmā starptautiskā konference, kurā piedalās pārstāvji. Kopš tā laika uzņēmuma darbinieki regulāri apmeklē starptautiskās digitālā mārketinga konferences un seminārus Čehijā, Itālijā, Īrijā u. c.

2015.gads
Google Premier partneris

Kļuvām par Google Premier partneri. Tas nozīmē, ka mēs oficiāli ieguvām statusu, kas mūsu klientiem nozīmē augsta līmeņa pakalpojumus un efektīvas reklāmas kampaņas.

2016.gads
Lielo datu gads

Izstrādājām un publicējām savu platformu un sākām strādāt ar Google API, ievācot datus no Google Ads un Google Analytics API. Un sākām sadarboties ar vairākiem klientiem Apvienotajā Karalistē.

2017.gads
Google apbalvojums

Ieguvām Google apbalvojumu 2017 EMEA Mobile Certification Challange Winner

2018.gads
Sākām sadarboties ar uzņēmumiem ASV

Kopš 2015. gada sadarbojamies ar klientiem Tuvajos Austrumos, kopš 2016. gada paplašinām darbību Rietumeiropā, bet 2018. gadā sākām plānot reklāmas kampaņas klientiem ASV.

2019.gads
Mūsu komanda paplašinās

Mūsu komandai štatā pievienojas programmētājs un mākslinieks, lai mēs varētu paši saviem spēkiem nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu reklāmas kampaņu izveidē.

2020.gads
Turpinām..

Mūsu klienti

Atsauksmes no mūsu klientiem

Sāksim sarunu