Reklāma Instagram

Instagram is sociālais tīkls ar ļoti augstu tā lietotāju iesaisti. Ja Tava uzņēmuma preces vai pakalpojumi ir aktuāli Instagram lietotājiem, tad šis ir kanāls, kas ir jāizmanto tagad!

Esiet gatavi saņemt labāko piedāvājumu?

Uzrunāt, Akcentēt Jūsu produktu, pakalpojumu Instagram

Piesaistīsim vairāk uzmanības Jūsu pakalpojumam no Instagram lietotāju puses. Neatkarīgi no tā, vai Tava uzņēmuma mērķis ir veicināt preču vai pakalpojumu pārdošanu, vai arī Tu vēlies veidot tā popularitāti, Instagram piedāvā plašas un efektīvas reklāmas iespējas. Gluži kā Facebook ģimenes loceklis tas nodrošina reklāmdevējiem efektīvus rīkus, lai definētu mērķauditoriju un izvēlētos atspoguļot reklāmu tikai reāliem potenciālajiem klientiem.

KĀPĒC REKLAMĒTIES INSTAGRAM

Instagram popularitāte

Pasaulē ir vairāk nekā 600 miljonu Instagram lietotāju, arī aktīvu viedtālruņu lietotāju skaits palielinās. Turklāt pieaug laiks, ko ļaudis pavada Instagram. Tās ir vidēji 53 minūtes dienā!

Tārgetēšanas iespējas

Tāpat kā Facebook, arī Instagram piedāvā ļoti precīzas mērķauditorijas definēšanas iespējas, kas reklāmdevējam ļauj lieki netērēt reklāmas budžetu.

Plašas risinājumu iespējas

Instagram piedāvā plašas reklāmas izvietošanas iespējas un formātus: foto un video reklāmas, story, karuseļa reklāmas. Tieši vizuālo iespēju dēļ šīm reklāmām ir augsta atdeve.

Augsta atdeve no reklāmām

Atšķirībā no citiem sociālajiem tīkliem Instagram spēj noturēt stabilu lietotāju iesaisti satura patērēšanā. Kāds tam ir iemesls? Vizuāli pievilcīgs saturs un lietotnes ērtā un vienkāršā lietošana.

Kā mēs varam Tev palīdzēt sasniegt potenciālos klientus Instagram

Mēs Tavam uzņēmumam varam palīdzēt izveidot ne tikai efektīvas reklāmas Instagram, bet arī visu komunikāciju no A līdz Z, lai palīdzētu sasniegt Tava uzņēmuma mārketinga un pārdošanas mērķus.

 
 

Mūsu satura speciālisti palīdzēs Tev izveidot satura stratēģiju Tava uzņēmuma komunikācijai Instagram. Tas nozīmē idejas, stāstus, vizuālos risinājumus u. c., kas, protams, būs veidoti, balstoties uz Tava uzņēmuma īstermiņa un ilgtermiņa mērķiem.

Palīdzēsim palielināt Tava uzņēmuma Instagram konta sekotāju skaitu, gan izvietojot reklāmas, gan aktuālu un aizraujošu saturu. Protams, mēs pievērsīsim lielu uzmanību sekotāju lojalitātes palielināšanai un iesaistei komunikācijā.

Vai vēlies, lai Tavu preci vai pakalpojumu pamana liels skaits aktīvu Instagram lietotāju? Palīdzēsim izvēlēties un atrast efektīvus un interesantus sadarbības modeļus ar influenceriem.

Mēs Tavu uzņēmumu nodrošināsim ar pārskatiem, kas regulāri atspoguļos ieguldītos līdzekļus un sasniegtos rezultātus. Mūsu mērķis ir pēc katra sadarbības posma, kā arī procesā veikt uzlabojumus, lai sasniegtu vēl labākus rezultātus.

Reklāmas kampaņu tekstu izveide, ņemot vērā klienta mājaslapu, nozares specifiku un reklāmas prasības, lai klienta reklāmas teksti izceltos un pievilinātu vairāk mājaslapas apmeklētāju.

Mērķlapas uzlabošana, ņemot vēra reklāmas kampaņas rezultātus: meklējumu un reklāmguvumu rādītājus. Mērķis ir sasniegt vairāk reklāmguvumu par zemāku cenu, un mājaslapai ir jābūt gatavai šim mērķim.

Nepārtraukta datu analizēšana, reklāmguvumu izmaksu novērošana, izmaiņu veikšana, lai sasniegtu labākus rezultātus un piemērotu labāku stratēģiju. Rītdienai ir jābūt labākai par vakardienu.

Kādēļ sadarboties ar mums

Domājam
konversijā

Rīkojamies
klienta interesēs

Komunicējam daudz
un par tēmu

Uz rezultātu
orientēti

Starptautiska
pieredze

Atsauksmes no mūsu klientiem

Sāksim sarunu