Reklāma vietnē Facebook

Tava uzņēmuma attīstība ar jaunu klientu piesaisti no Facebook

Esiet gatavi saņemt labāko piedāvājumu?

Facebook reklāmas pakalpojumi

Mēs palīdzam uzņēmumiem saglabāt veselīgu attiecību starp reklāmu, pārdošanu, auditorijas ieinteresēšanu un noderīgas informācijas sniegšanu, veidojot stāstus Facebook un Instagram reklāmas.

Pirms reklāmas kampaņas izveides mēs ar lielu interesi izpētām nozari, kurā darbojas Tavs uzņēmums, uzņēmuma stiprās puses, kā arī citu informāciju, tostarp statistikas datus, auditorijas un rezultātus no iepriekšējām kampaņām.

Visa šī informācija mums ļauj izveidot efektīvu, uz rezultātu orientētu reklāmas stratēģiju.

Katra publikācija ir kā piliens ūdensglāzē — it kā niecīgs, tomēr glāze top pilnāka. Gluži pēc tāda paša principa mēs veidojam Facebook un Instagram saturu — radošu, saprotamu un interesantu saturu, kas palīdzēs sasniegt uzņēmuma mērķus. Un, protams, uzņēmuma tēlam atbilstīgs stils un vizuālie risinājumi!

Mēs gribam zināt, ko un kā dara konkurenti, jo mēs vēlamies palīdzēt Tavam uzņēmumam būt un izskatīties labākam! Pirms reklāmas kampaņas un stāstu veidošanas, kā arī visā sadarbības procesā mēs veicam konkurentu izpēti un novērošanu.

Ar noformējuma palīdzību mēs radām sajūtas un izraisām rīcību, pārsteiguma momentu, pozitīvas emocijas, piesaistām uzmanību u. c. Viss ir atkarīgs no Tavas kampaņas! Protams, lielisks noformējums ir vajadzīgs visai Tavai kampaņai, it īpaši mērķlapai, kur interneta lietotājs ir viena soļa attālumā, lai kļūtu par klientu!

Mērķlapa nosaka aptuveni 50 % no kampaņas efektivitātes. Īstenojot katru kampaņu, ir nepieciešams, lai tās mērķlapa atbilstu pamata prasībām, bet kampaņas laikā mēs to varam uzlabot, balstoties uz statistikas datiem jeb kampaņas starprezultātiem.

Uztaisījām, palaidām un gaidām. Pie mums tā nenotiek! Mēs neko negaidām! Mēs rīkojamies, ja kampaņas laikā, analizējot datus, pamanām sakarības un lietas, ko ir iespējams uzlabot, lai palielinātu reklāmguvumu apjomu un kampaņas efektivitāti. Rītdienai ir jābūt labākai par vakardienu!

Reklāma vietnē Facebook

Facebook Pixel

Vai Tavai mājaslapai jau ir Facebook Pixel? Lieliski! Ja nav, mēs to palīdzēsim instalēt, jo tas savukārt palīdzēs mums iegūt svarīgu informāciju par lietotājiem un Taviem potenciālajiem klientiem, lai uzlabotu Tavu kampaņu efektivitāti. Facebook Pixel mums ļaus atkārtoti uzrunāt tos, kas jau ir bijuši ieinteresēti!.

Vajadzīgā auditorija

Facebook piedāvā ārkārtīgi plašas auditorijas definēšanas iespējas. Atkarībā no kampaņas mērķa mēs varam sašaurināt vai paplašināt auditoriju, izveidot līdzīgu auditoriju u. c.

Atkārtotais mārketings

Atkārtota mājaslapas apmeklētāju un ierakstu lasītāju uzrunāšana ar konkrētu ziņu palīdzēs Tev noturēt to interneta lietotāju uzmanību, kuri reiz ir interesējušies par Tavu piedāvājumu. Izveidojot atbilstīgu saturu, mūsu uzdevums ir pārvērst šos interesentus par Tava uzņēmuma klientiem.

Radoša pieeja

Troksnis ir liels! To nevar noliegt. Tieši tādēļ radoša pieeja vairs nav tikai interesanti noformējuma risinājumi, bet visa stratēģija un saturs kopumā. Veicam arī A/B testēšanu, lai pārbaudītu labāko risinājumu un Tava uzņēmuma kampaņa būtu iespējami efektīva.

Kādēļ sadarboties ar mums

Domājam
konversijā

Rīkojamies
klienta interesēs

Komunicējam daudz
un par tēmu

Uz rezultātu
orientēti

Starptautiska
pieredze

Sāksim sarunu