Facebook Lead reklāmas

Efektīvas pārdošanas veicināšanas reklāmas kampaņas Jūsu uzņēmuma attīstībai

Vai vēlaties saņemt labāko piedāvājumu?

Kas ir Facebook Lead reklāmas, un kā tās darbojas

Facebook Lead reklāmas ir ātrs un efektīvs veids, kā iegūt kvalitatīvu informāciju par Facebook lietotājiem, kas atbilst Jūsu mērķauditorijas profilam, lai pievērstu viņu uzmanību un pārvērstu viņus par Jūsu uzņēmuma klientiem!

 

Facebook Lead reklāmas ir efektīvs papildinājums katram mārketinga pasākumam un reklāmas kampaņai. Tas ir efektīvākais veids, kā Jūs varat sasniegt sava uzņēmuma mērķauditoriju, jo, ieguvis informāciju par sociālā medija lietotājiem, Jūs spēsiet pielāgot kampaņu, lai tā uzrunātu Facebook lietotājus un pārvērstu viņus par Jūsu uzņēmuma klientiem.

Facebook Lead reklāmu iespējas ir ļoti daudzveidīgas un pielāgojamas, tādēļ tās ir piemērotas gandrīz visu nozaru uzņēmumiem: auto tirgotājiem, pakalpojumu sniedzējiem, mācību nodrošinātājiem u. c. Šīs reklāmas ir efektīvas, lai sākotnēji precīzāk iepazītu mērķauditoriju un vēlāk pielāgotu piedāvājumu tās interesēm un vajadzībām.

Kā tās darbojas

1. Facebook Lead reklāmas vizuālais noformējums

Pirmajā acu uzmetienā Facebook Lead reklāmas izskatās kā jebkura cita Facebook reklāma, kas sastāv no virsraksta, vizuālā satura (video vai foto) un aicinājuma rīkoties (Call to Action, CTA). Tomēr tās galvenā atšķirība, ka šis aicinājums rīkoties ir savienots ar kontaktveidlapu.

2. Kontaktforma

Kontaktforma ir pielāgojama Jūsu uzņēmuma specifikai un kampaņas mērķim. Tā ir automātiski aizpildīta, ņemot vērā Facebook rīcībā esošo informāciju par lietotāju.

3. Informācija par potenciālo klientu

Tiklīdz Facebook lietotājs aizpilda šo pieteikuma formu, informācija par viņu tiek kopīgota ar Jums un viņš ir kļuvis par Jūsu uzņēmuma potenciālo klientu. Apmaiņā pret kontaktinformāciju Jūsu potenciālais klients iegūst vērtīgu informāciju, iespēju izpildīt testu, pieteikties jaunumiem vai cita veida unikālu saturu. Datus par potenciālajiem klientiem, kas ir aizpildījuši pieteikuma formu, Jūs varat lejupielādēt CSV formātā un savienot ar sava uzņēmuma CRM, izmantojot Facebook API.

Facebook Lead reklāmas priekšrocības

Pievilcīgs saturs, kas
labāk piesaista potenciālo
klientu uzmanību nekā
standarta reklāma.

Formas lauki ir
pielāgojami jebkuras
nozares uzņēmumiem
un kampaņas
mērķiem.

Iespēja uzrunāt ļoti
precīzu Facebook
auditoriju.

Iespēja automātiski
optimizēt kampaņas
izmaksas.

Vienkārša un droša
piekļuve aizpildītajām
formām. Iespēja sasaistīt
ar uzņēmuma CMS.

Daži piemēri, kā uzņēmumi izmanto
Facebook Lead reklāmas

Kādēļ sadarboties ar mums

Domājam
konversijā

Rīkojamies
klienta interesēs

Komunicējam daudz
un par tēmu

Uz rezultātu
orientēti

Starptautiska
pieredze

Mūsu klienti

Atsauksmes no mūsu klientiem

Sāksim sarunu